این شهر بندری با 552/351 نفر جمعیت پس از سوفیا و پلوودیو سومین شهر بزرگ بلغارستان است که بر کرانه ی دریای سیاه در نزدیکی دریاچه وارنا قرار دارد.

وارنا تلفیق بسیار زیبایی از دریایی ارام با جنگل های سرسبز در کنار ساحل و اب های معدنی است. عمق این ساحل در بعضی جاها به 100 متر میرسد.

بیشتر اقلیم بلغارستان اب و هوای سرد و کوهستانی دارد اما نواحی ساحلی دریای سیاه هوای معتدل و مرطوب دارد که حداکثر دما به 31 درجه در ماه مرداد میرسد. وارنا به عنوان یک تفریگاه ساحلی دریایی ، شهرت بین المللی دارد که هر ساله هزاران نفر از اهالی بلغارستان و دیگر کشورها، تعطیلات خود را در سواحل زیبای ماسه های طلایی میگذرانند.

مجموع ماسه های طلایی، مروارید های ارمیده در میان انبوهی از تپه های جنگلی و ماسه های سفید و طلایی و اب های زلال ابی انعکاسی از بهشت روی وسیع ترین ساحل شمال وارنا است. چشمه های درمانی گلدن سندز بارها جایزه معروف پرچم بین المللی را از محیط زیست دریافت کرده است.

این شهر در صنعت کشتیرانی، کشتی سازی و تعمیرات کشتی فعال است.

تور سافاری: این تور به مدت 3 ساعت بوده و با استفاده از جیپ های مخصوص سافاری جنگل شما میتوانید ساعاتی را در دل جنگل ها ، رودخانه ها، ابشارها و دیدن طبیعت بکر موجود در انها استفاده کنید.

پارک ابی گلدن سندز: این پارک ابی زیبا در بخش شمال غربی ساحل توریستی گلدن سندز، در جاده اصلی از سمت ساحل توریستی ریوریا به سمت البنا واقع شده است.

پارک ابی AQUAPOLIS  دارای استخر، سرسره ابی، جکوزی، چشمه، ابشار، قلعه های قدیمی است. ظرفیت این پارک بالای 3000 نفر است که هم زمان میتوانند مستقر باشند. در این پارک همچنین امکان صخره نوردی و تیراندازی برای کودکان نیز هست.

تور کشتی دزدان دریایی: این تور به مدت 4 ساعت بوده و شما سوار بر کشتی تفریحی می شوید.

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: