چرا پارک آبی لند آف لجندز؟

چرا پارک آبی لند آف لجندز؟


  • از مشهورترین پارک های آبی در آنتالیاست.
  • این پارک آبی بزرگترین مجموعه تفریحی آبی در سراسر اروپا به شمار می آید.
  • تعداد بازی و سرگرمی های موجود در این پارک آبی به حدی زیاد است که در بازه زمانی دو روزه نمی توانید حتا نیمی از آن ها را تجربه کنید.
  • وسایل تفریحی موجود در این مجموعه بسیار متعدد و با کیفیت هستند و هیجان را به شکل دیگری به شما نشان می دهند.
  • استفاده از این پارک آبی برای افرادی که در هتل لندز آف لجندز ساکن هستند، رایگان و بدون هزینه است.
  • در این پارک آبی امکان شنا با دلفین ها، لمس شیرهای دریایی، غواصی و تماشای ببر نیز در اختیارتان قرار دارد.
  • با مراجعه به این پارک آبی، در کنار تجربه کردن انواع تفریحات و سرسره های آبی، می توانید به سراغ سینمای ۵ بعدی و ترن مجموعه بروید و لحظه هایی متفاوت برای خود رقم بزنید.

معرفی پارک آبی لند آف لجندز | The Land of Legends

یکی از هتل های پرطرفدار آنتالیا لند آف لجندز نام دارد که در محله بلک واقع شده است؛ محله ای که با مرکز آنتالیا حدودا ۳۰ کیلومتر فاصله داشته و طبیعتی منحصر به فرد دارد. هتل لند آف لجندز به دو قسمت پارک آبی و کینگدوم (Kingdom) تقسیم می شود که منظور از کینگدوم همان بخش اقامتی هتل است. هتل لند آف لجندز بسیار بزرگ است و اقامت بی نظیری را برای شما رقم می زند. در این مطلب تنها به معرفی پارک آبی این مجموعه خواهیم پرداخت و در آینده و در مطلبی دیگر، با این هتل باشکوه نیز آشنا می شویم.

اگر در هتل لند آف لجندز اقامت ندارید اصلا جای نگرانی نیست چرا که بدون هیچ مشکلی و با پرداخت هزینه می توانید به این پارک آبی وارد شوید. پارک آبی لند آف لجندز برای هر سنی بازی و تفریح دارد و حتما شما و خانواده و دوستانتان را راضی خواهد کرد. در ساخت و طراحی اینجا از رنگ های متنوع و جذاب استفاده کرده اند که چهره پارک را بسیار جالب و دیدنی کرده و هر کسی را برای استفاده از وسایل آن هیجان زده می کند. بد نیست بدانید که فردی به نام فرانکو دراگونه (Franco Dragone) این پارک آبی را طراحی کرد. این پارک آبی بزرگترین مجموعه تفریحی آبی در کل اروپاست و به سبک و سیاق رومی ها ساخته شده است.

از جمله مهم ترین و محبوب ترین قسمت های پارک آبی لند آف لجندز می توان به رودخانه خروشان، غواصی، استخر مواج، سرسره های رنگارنگ، سینمای ۵ بعدی، کافه و رستوران ها، دلفین لند، نهنگ سفید و سرزمین عجایب اشاره کرد که بازی و فعالیت در هر یک از آن ها حال و هوای خودش را دارد. اگر با کودکان خردسال خود سفر می کنید یا پدر و مادر کهنسال تان را همراه دارید، باز هم توصیه می کنیم به این مجموعه تفریحی سر زده و از آن استفاده کنید.

حالا که این پارک آبی را برای تفریح انتخاب کردید، بد نیست بدانید که لند آف لجندز به معنای سرزمین قهرمانان است به همین خاطر تلاش شده تا در طراحی بخش های مختلف از داستان های افسانه ای و زندگی قهرمان ها الهام گرفته شود. این پارک آبی در ۲۳ فوریه سال ۲۰۱۶ میلادی افتتاح شد و از همان ابتدا هم نام و آوازه اش در آنتالیا و ترکیه پیچید. همچنان همراهمان بمانید تا به تک تک بخش های این پارک آبی سر زده و با تفریحات آن آشنا شویم.

بازی و تفریحات موجود در پارک آبی لند آف لجندز

تفریحات و فعالیت های مهیج بسیاری در این پارک آبی وسیع وجود دارند که برای آشنایی کامل تر با آن ها، این تفریحات را به بخش های مختلفی چون، مخصوص کودکان، هیجانی و تفریحات ویژه تقسیم کرده ایم. اگر عاشق سرسره های سقوط آزاد، پارو زدن در رودهای خروشان و شیرجه زدن در میان استخرها هستید، همراهمان بیایید تا با هم همه بازی های این مجموعه تفریحی را تجربه کنیم و ساعاتی شاد و به یادماندنی برای خود بسازیم.

 

۱- تفریحات مخصوص کودکان

پارک آبی لند آف لجندز یکی از بهترین مکان ها برای بازی و سرگرمی کودکان است و اگر با فرزندانتان به این مجموعه تفریحی می روید، مطمین باشید کودکانتان روزی شاد و مفرح را سپری خواهند کرد. در این بخش به معرفی سرگرمی ها و وسایل بازی مخصوص کودکان در این مجموعه تفریحی می پردازیم.

* آب بازی زیر نور خورشید | Watery fun in the sun

در لند آف لجندز محوطه ای وجود دارد که در آن استخرهای کوچکی ساخته اند و از بالا هم به وسیله دوش های باریک و رنگارنگ قطره های آب روی کودکان می ریزد. می توان گفت که اینجا به صورت مصنوعی باران می بارد و بهترین جا برای دوست داران باران است. اینجا امکان بازی والدین و فرزندان در کنار هم نیز وجود دارد.

روزهای کاری: همه روزه

ساعات کاری: متغیر

*متاسفانه تصویری از این بازی در دسترس نیست.

*جشن آب های رقصان | Dancing waters

در لند آف لجندز قسمتی محبوب برای کودکان و پدر و مادرانشان وجود دارد که در آن فواره های کوچک و بزرگ به همراه نور و موسیقی، آب را به رقص در می آورند. در این بخش، محدودیتی برای حضور والدین به همراه فرزندانشان وجود ندارد.

*اسپری و هیجان | Spray Action 

آب بازی زیر نور تابان خورشید را همه بچه ها دوست دارند، لذتی که هیچ گاه از ذهنشان پاک نخواهد شد. اگر با کودکانتان به لند آف لجندز آمدید آن ها را در محوطه اسپری و هیجان قرار دهید، تا در تفریحی کودکانه، به روی هم آب بپاشند و هدایت فواره های آب پاش را به عهده بگیرند. زمین بازی اسپری و هیجان، محلی بی نقص برای بازی بچه هاست پس کودکان خود را از لذت آب بازی در این محوطه زیبا و پر آب بی نصیب نگذارید.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

*شناورهای تنبل | Lazy Floats

برای شنای کودکان، استخری شیشه ای تدارک دیده شده تا اگر فرزندتان در شنا ماهر نیست، بتواند با خیالی راحت از آن استفاده کند. تنها کافیست از تیوپ های محافظ استفاده کرده و به آرامی روی استخر دست و پا بزنند. این نکته را در نظر بگیرید که این تفریح خیلی برای خردسالان مناسب نیست.

محدودیت قد: حداقل ۱۲۰ سانتیمتر

عمق استخر: ۱.۱ متر

*استخر کودکان | Baby Pool

حتما شما هم دوست دارید که فرزند خردسالتان در استخری کوچک اما ایمن شنا کند. در این مجموعه آبی، استخری مخصوص کودکان نیز وجود دارد که خردسالان به راحتی و در نهایت امنیت و آرامش می توانند در آن شنا کرده و بازی کنند.

*برج آکوا | Aqua Tower

اینجا خبری از خطر نیست و از قبل ایمنی همه چیز بررسی شده، فقط کافیست کودکتان را رها کرده تا به بازی و سرگرمی مشغول شود. همیشه صدای خنده و شادی کودکان از این قسمت پارک آبی به گوش می رسد.

محدودیت قد: ۱۰۰ سانتیمتر

عمق: ۲۵ سانتیمتر

*استخر ماجراجویی | Fun and special events pool

از این استخر بیشتر برای مناسبت های خاص مثل جشن تولد کودکان استفاده می کنند. اگر این استخر را رزرو کنید، کسی جز میهمانانِ شما حق ورود به آن را نخواهد داشت.

عمق: ۱.۴ متر

 

*سرسره سرعت | Speedway

حتما فرزندان شما هم از طرفداران سرسره بازی هستند؛ اما شما به دلیل خطرهای احتمالی، آن ها را از این بازی منع می کنید. در این پارک آبی سرسره های عریضی وجود دارند که چند کودک به صورت هم زمان می توانند از آن ها سُر خورده و باهم رقابت کنند، این سرسره ها کاملا ایمن هستند و آسیبی به کودکان نمی رسانند.

محدودیت قد: ۱۰۰ سانتیمتر

عمق هر سرسره: ۸ سانتیمتر

عرض هر سرسره: ۲۰۰ سانتیمتر

سرعت: ۳۰ متر در ثانیه

زمان بازی: ۳۰ سانتیمتر

*سرسره رنگین کمانی | Rainbow

یک ماجراجویی دیگر برای کودکان بازیگوش. سرسره رنگین کمان تجربه ای کوتاه از سرسره بازی را برای کودکان و خردسالان به ارمغان می آورد. اینجا همه چیز برای تجربه های جدید آماده شده، پس زمان را از دست ندهید.

محدودیت قد: ۱۰۰ سانتیمتر

عمق هر سرسره: ۸ سانتیمتر

عرض هر سرسره: ۱۶۸ سانتیمتر

سرعت: ۶۰ متر در ثانیه

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

*شادی و آب بازی | Happy Waters

دیگر وقت آن رسیده تا فرزندان خود را به سمت تجربه بازی های ترکیبی و کشف تجربه های جدید سوق دهید. در قسمت شادی و آب بازی یا هپی واتر، سرسره های مختلف و استخرهایی با آب زلال و شفاف قرار داده اند تا همه چیز برای چند ساعت شادی کودکان شما فراهم باشد پس منتظر چه هستید؟

محدودیت قد: ۱۰۰ سانتیمتر

عمق سرسره: ۸ سانتیمتر

سرعت بازی: ۳۰ متر در ثانیه

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

*سرسره وارونه | Upside-Down

اگر کودک شما توانایی تحمل هیجان بیشتر را دارد، سرسره ای مخصوص به آن هم در پارک آبی لند آف لجندز وجود دارد، سرسره ای لوله ای با طولی کوتاه اما هیجانی توصیف ناپذیر.

محدودیت قد: ۱۰۰ سانتیمتر

عمق هر سرسره: ۸ سانتیمتر

عرض سرسره: ۹۰ سانتیمتر

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

سرعت: ۹۰ متر در ثانیه

*سرسره مهیج کودکان | Sea Voyager

سی ویجِر نام یکی از مهیج ترین سرسره های مخصوص کودک و نوجوانان این مجموعه تفریحی ست؛ جایی که سرسره ها همچون ماری در هم می پیچند و عاقبت شما را داخل استخر پرتاب می کنند. تیوپ ها را به دست فرزندانتان بدهید و آن ها را در میان مسیر پر پیچ و خم سرسره مهیج رها کنید. بازی با این سرسره با تیوپ های ۲ و ۴ نفره امکان پذیر است.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عمق هر سرسره: ۱.۲ متر

عرض سرسره: ۶۰۰ سانتیمتر

طول سرسره: حدود ۱۳۳ متر

سرعت: ۱۲۰ متر در ثانیه

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

*محوطه آب بازی | Aqua play

در محوطه آب بازی تلاش شده تا تخیل کودکان به چالش کشیده شود، آن هایی که دوست دارند برای یک بار هم که شده در میان اقیانوس ها کشتی سواری کنند یا در قلعه ای زیبا و بزرگ به بازی و شادی بپردازند. فواره ها، سرسره ها، قلعه ها و… تنها گوشه ای از این محوطه رنگارنگ و دوست داشتنی هستند. محیط این قسمت از پارک آبی کاملا ایمن است پس اصلا نگران سلامت فرزندانتان نباشید.

*در حال حاضر این محوطه تعطیل است.

محدودیت قد: حداقل ۱۲۰ سانتیمتر

عمق آب: ۲۰ سانتیمتر

 

۲) بخش مخصوص بزرگسالان | تفریحات هیجانی

تمام تفریحات پارک آبی لند آف لجندز مخصوص کودکان نیست؛ برای بزرگسالان و جوانان هم بخشی جذاب با انواع سرسره های مهیج در نظر گرفته شده است. در ادامه با این قسمت و تفریحات موجود در آن آشنا می شویم.

*سرسره جادویی | Magicone

اگر اهل بازی در پارک های آبی باشید حتما با چاله یا گودال های فضایی آشنایی دارید؛ سرسره هایی که بعد از چندین پیچ و تاب شما را در چاله ای عمیق گرفتار می کند، آن وقت است که دیگر چاره ای نیست جز چرخیدن و چرخیدن و چرخیدن.

گودال های فضایی همیشه طرفداران خاص خودشان را دارند و هیچ وقت جذابیت خود را از دست نمی دهند. پس برای یک بار هم که شده آن ها را امتحان کنید، کجا بهتر از پارک آبی لند آف لجندز؟

روزهای کاری: همه روزه

ساعات کاری: متغییر

محدودیت قد: حداقل ۱۲۰ سانتیمتر

عمق: حدود ۱ متر

عرض: ۲۵۰ سانتیمتر

طول: حدود ۶۷ متر

سرعت: ۵۰۰ متر در ثانیه

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

*برای استفاده از این سرسره تیوپ اجباریست.

*پرتگاه | Abyss

تعامل نور و تاریکی بهترین عبارت برای وصف سرسره پرتگاه است. یک همبازی پیدا کرده و تیوپ دونفره‌تان را انتخاب کنید. حالا وقت کمی هیجان رسیده؛ بخش هیجان انگیز سرسره پرتگاه، شتاب زیاد تیوپ هنگام پرت شدن در استخر و بازی سرگرم کننده نور و تاریکی در آن است، یک ثانیه همه جا تاریک و یک لحظه بعد نور خورشید دیده می شود. وقتی حسابی سرگرم تماشای بازی نور و رنگ شدید، ناگهان داخل استخر پرت خواهید شد.

ساعات کاری: متغیر

محدودیت قد: حداقل ۱۲۰ سانتیمتر

عمق: حدود ۱ متر

عرض: ۱۴۰ سانتیمتر

طول: ۱۴۱ سانتیمتر

سرعت: ۱۲۰ متر در ثانبه

زمان: ۲۰ ثانیه

 

*سرسره یو شکل | Turbulence

سرسره های یو شکل این روزها در اغلب پارک های آبی دیده می شوند و طرفداران خاص خودشان را هم دارد. این سرسره ها که شکل ظاهری آن ها شبیه حرف انگلیسی U است، از هیجان انگیزترین وسایل بازی در این پارک به حساب می آیند. اگر پر دل و جرات هستید سوار بر تیوپ های دو نفره شده و خود را به دست سرنوشت بسپارید. با فشاری که مسوول سرسره به تیوپ وارد می کند، تیوپ سنگینِ دو نفره به سرعت به سوی قسمت میانی سرسره می رود و سقوطی کوتاه اما دلهره آور را تجربه خواهید کرد. به محض حرکت، دیگر هیچ راه برگشتی وجود ندارد؛ باید تا آخر مسیر ادامه دهید و آنقدر عقب و جلو شوید تا نیروی گرانش به کمکتان بیاید و بایستید. نام سرسره یو شکل در این مجموعه تفریحی توربیولنس (Turbulence) به معنای متلاطم است.

ساعات کاری: متغیر

محدودیت قد: حداقل ۱۲۰ سانتیمتر

عرض: ۱.۴۰ متر

سرعت: ۲۸۰ متر بر ثانیه

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

تعداد سرسره: ۱ عدد

*رودخانه وحشی | Wild River

خود را به دستان قدرتمند آب های خروشان بسپارید. دل را به دریا زده و با تیوپ به داخل رودخانه مواج وحشی با آب های سفید رنگ و براقش بپرید. موج ها شما را بی اختیار به این سو و آن سو می کشانند. اینجا تیوپ سواری پر از استرس و حس ضربان قلب است. تیوپ و قایق سواری در محوطه ای زیبا، لذتی وصف نشدنی دارد. بله، در این رود مواج حتا اجازه قایق سواری هم دارید؛ تعدادی از شرکت کننده ها می گویند که شنا و سواری در این رودخانه حسی شبیه به قایق سواری در رودهای ونیز دارد. این رودخانه وحشی یکی از جذاب ترین قسمت های پارک آبی لند آف لجندز است، پس به هیچ عنوان آن را از دست ندهید.

محدودیت قد: حداقل ۱۲۰ سانتیمتر

عمق: ۱.۱ متر

طول: ۳۹۰ متر

سرعت: ۱ متر در ثانیه

*رفتینگ هیجان انگیز | Rafting Rapids

مطمینا در مجموعه کاملی مثل لند آف لجندز تفریح مفرح و جذاب رفتینگ هم فراموش نشده است. اینجا رفتیگ با قایق های سبکِ بادی انجام می شود و لازم نیست هیچ کاری انجام دهید؛ شتاب و امواج رود خود به خود شما را به این سو و آن سو برده و گاهی هم غافلگیر می کند، پس فریبِ امواج آرام رود را نخورید.

محدودیت قد: حداقل ۱۲۰ سانتیمتر

عمق: ۱.۲ متر

عرض رود: ۱۴۰ سانتیمتر

طول: ۱۶۲ متر

سرعت: ۱۶۰ متر در ثانیه

زمان حدودی: ۲۰ ثانیه

*امکان رفتینگ با قایق های ۱، ۲ و ۳ نفره وجود دارد.

*سوار بر امواج خروشان | Flow Rider

یکی از پرطرفدار ترین تفریحات آبی، موج سواری ست که می توانید آن را در این پارک آبی تجربه کنید. اگر در این ورزش، مهارتی ندارید، نگران نباشید، چرا که در  لند آف لجندز هستند مربیانی که به شما اصول موج سواری را آموزش دهند.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عمق: ۵۰ سانتیمتر

 

*شوک موج | Wave Shock

در لند آف لجندز استخری را شبیه سازی کرده اند که در آن ناگهان موج های ریز و درشت به حرکت در می آیند و حسابی میهمانانشان را غافلگیر می کنند. استخر شوک موج، با الهام از محیط اقیانوس ها ساخته شده و قدم زدن در آن حس جالب و هیجان انگیزی دارد.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

*شیرجه بزن | My Dive

هنوز هم افراد بسیاری به پارک های آبی می روند تا در سرسره های سرپوشیده و پیچ در پیچ آن ها اوج هیجان را احساس کنند، سرسره هایی که از دیرباز عضوی جدا نشدنی از پارک های آبی بوده اند، حالا دیگر این سرسره های مارپیچ را با نام سرسره های کلاسیک هم می شناسند. نهایت لذت این وسیله های بازی غول پیکر زمانیست که با سرعت و بدون هیچ کنترلی داخل استخر شیرجه می زنید. لذت سواری بر این سرسره های جذاب را از دست ندهید.

روزهای کاری: همه روزه

ساعات کاری: در حال حاضر تعطیل است.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عمق: ۱.۲ متر

عرض: ۱۰۰ سامتیمتر

سرعت: ۹۰ متر در ساعت

زمان بازی: ۲۰ ثانیه

تعداد سرسره: ۱

 

*سرسره تند و تیز | Twister Racer

سرسره ای سر به فلک کشیده که با شیبی تند به پایین پرتابتان خواهد کرد. بعد از چند دقیقه پیچ و تاب به سراشیبی تند و سرانجام به استخری پر از آب خواهید رسید. زمانی هیجان این بازی زیادتر می شود که با دوستانتان سوار این سرسره شوید، این وسیله آنقدر بزرگ است که ۳ نفر همزمان می توانند سرسره بازی کنند. سقوط کنید، با تمام توان جیغ بزنید، هر کس زودتر به استخر برسد برنده خواهد بود، دراز بکشید و خود را به دستان قدرتمند آب و سرعت بسپارید.

ساعات کار: در حال حاضر فعالیت نمی کند.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عمق استخر: ۱ متر و ۲ سانتیمتر

عرض سرسره برای هر بازیکن: ۸۲.۵ سانتیمتر

سرعت: ۹۰ متر در ثانیه

زمان بازی: ۳۰ ثانیه.

*تونل عجول | Tunnelling rush

نام این وسیله گویای همه چیز هست. تونلی که تا واردش شوید با تمام قدرت به پایین هدایتتان خواهد کرد. اگر فکر می کنید شهامت کافی برای تجربه سقوطی پر ماجرا را دارید حالا دیگر زمان تجربه فرارسیده، دراز بکشید و سقوطی ترسناک را تجربه کنید.

این سرسره هم قسمت رو باز دارد و هم مسقف؛ اما زمانی که شروع به حرکت می کنید منظره همه پارک آبی را خواهید دید، ویویی زیبا و در عین حال هولناک.

ساعات کار: در حال حاضر تعطیل است.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عرض سرسره برای هر نفر: ۸۲.۵ سانتیمتر

سرعت: ۹۰ متر در سانتیمتر

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

تعداد سرسره: ۱ عدد

*چلنجر | Challenger

سرسره چلنجر اینجاست تا شجاعت شما را به چالش بکشد. هر کسی جرات درگیر شدن با سرسره چلنجر را ندارد، سرسره ای که اگر آن را انتخاب کنید باید بالاترین نقطه آن به پایین سقوط کنید آن هم به صورت عمودی! اگر پر دل و جرات هستید تجربه ای پر از آدرنالین در انتظار شماست.

ساعات کار: در حال حاضر تعطیل است.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عرض سرسره: ۱۰۰ سانتیمتر

طول: ۷۸.۲۸ متر

سرعت: ۹۰ متر در ثانیه

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

*سقوط از آبشار | Tower Falls

همیشه شنیده ایم آب به سمت بالا جریان پیدا نمی کند؛ اما این یک اشتباه محض است. اینجا همه چیز غیر عادیست به اندازه ای که آب هم به سوی بالا می رود و هم به سمت پایین. باید چندین پله را پشت سر گذارید تا بر فراز برج آبشار بایستید، اینجاست که ترسوهای وحشت زده، پشیمان می شوند؛ اما اگر اهل ریسک باشید یک بار هم که شده سرسره برج آبشار را امتحان خواهید کرد. این سرسره سوارانش را به بالا و پایین می برد. قسمت هایی از این سرسره روباز و قسمت هایی مسقف هستند. این سرسره را به هیچ عنوان از دست ندهید، سقوط از آبشار تجربه ای بی نظیر است.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عمق: ۲ متر

عرض: ۱.۷۰ متر

سرعت: ۹۰ متر در ثانیه

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

تعداد سرسره: ۱ عدد

*متاسفانه تصویر مناسبی از این بازی در دست نیست.

*شیرجه عمیق | Tunnel Deep Dive

ماجراجویی در پارک آبی لند آف لجندز پایانی ندارد. نام تونلِ سرسره ای شیرجه عمیق در این مجموعه زیاد به گوشتان خواهد خورد، تونلی عمودی که اگر آن را انتخاب کنید هیچ چاره ای جز سقوط نخواهید داشت، دیگر همه چیز بستگی به انتخاب شما دارد.

ساعات کار: در حال حاضر تعطیل است.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عمق سرسره: ۱.۲ متر

عرض: ۸۲.۵ سانتیمتر

سرعت: ۹۰ متر بر ثانیه

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

*موشک فضایی | Space Rocket

اگر به دنبال وسیله ای پر از هیجان هستید، موشک فضایی مخصوص شماست. هیجان وسایل بازی دیگر شما را راضی نکرده است؟ فقط کافیست پا به روی سرسره موشک فضایی بگذارید تا ماجراجویی شروع شود. در این سرسره لوله ای شکل آنقدر با سرعت پیچ و تاب می خورید که به قول معروف برق از سرتان می پرد.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عرض: ۸۲ سانتیمتر

طول: ۱۰۵ متر

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

*سرسره فضانورد | Starship

یک سفر سریع پیش رو دارید. در یک سرسره تنگ و تاریک پیچ و تاب می خورید و هیچ کاری جز جیغ کشیدن از دستتان بر نخواهد آمد، در میانه راه وارد چاله فضایی کوچکی می شوید که همچون طعمه ای لذیذ شما را گرفتار خود می کند، باز هم می چرخید و می چرخید؛ اما هنوز پایان ماجرا نیست، باز هم وارد سرسره خواهید شد و ماجراجویی ادامه دارد تا نهایتا با سرعتی سرسام آور وارد استخر شوید.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عمق: حدود ۱ متر

عرض: ۱۴۰ متر

طول: ۸۹ متر

سرعت: ۱۲۰ متر در ثانیه

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

*استفاده از تیوپ های ۱، ۲ و ۳ نفره مجاز است.

*شیرجه عمیق | Deep Dive

همیشه خیال می کردید که خیلی پر دل و جرات هستید؟ حالا وقت ثابت کردن فرا رسیده است؛ اگر بتوانید به حالت خوابیده روی شکم بر سرسره ای با ارتفاع حدودا ۷۲ متر سُر بخورید شاید کمی شجاعت شما ثابت شود. از سر تا پا خیس خواهید شد و با شتابی زیاد داخل استخر می روید، هنوز هم دل و جرات دارید؟

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عمق: حدود ۲۰ سانتیمتر

عرض: ۱۰۰ سانتیمتر

طول: ۷۱.۶۲ متر

سرعت: ۹۰ متر در ثانیه

زمان بازی: ۳۰ ثانیه

  

۳) تفریحات ویژه

گذشته از همه بازی ها و وسایل هیجان انگیزی که تا اینجا آن ها را متحان کردیم، سرگرمی های دیگری هم در پارک آبی لند آف لجندز وجود دارد که سبک و سیاقشان با دیگر بازی ها کمی فرق دارد، برای آشنایی با این بازی های فوق العاده با ما همراه بمانید.

*برج افسانه ای | Legends Tower 

برج بلند و افسانه ای پارک آبی لند آف لجندز مرتفع ترین قسمت پارک آبی است که به طور کلی ۱۱۱ متر ارتفاع دارد. میهمانان می توانند از دو سطح آن دیدن کنند که یکی از آن ها در ارتفاع ۴۲ متری و دیگری در ارتفاع ۶۵ متری واقع شده است.

با بالا رفتن از این برج می توانید مناظر زیبای پارک آبی را به بهترین وجه ممکن مشاهده کنید، بخصوص در هنگام غروب خورشید که از فراز این برج غوغایی از نورها را می بینید. در شب های بخصوص در قسمت پایینی این برج فستیوال های رقص و موسیقی برپا می شود.

* ترن سواری بر فراز طبیعت | Typhoon Coaster

احتمالا با بازی رولر کوستر آشنا هستید، ترن هایی که روی ریل های مواج حرکت کرده و حسابی سوارانشان را هیجان زده می کنند. رولر کستر ها این روزها از محبوب ترین وسایل بازی در شهربازی ها هستند و مسوولین پارک آبی لند آف لجندز هم به خوبی به این موضوع واقف بوده اند، به همین خاطر رولر کوستری بسیار هیجان انگیز در این مجموعه رفاهی قرار داده اند که علاوه بر مناظر فوق العاده، تجربه ای ناب را در اختیار سوارانش قرار می دهد. اگر شما هم قصد دارید کمی از آب بازی دور شوید، سوار شدن بر این ترن مهیج پیشنهاد خوبی است.

محدودیت قد: ۱۳۰ سانتیمتر

عمق: حدود ۱ متر

عرض: ۱۳۰ سانتیمتر

طول: ۸۸.۶۹ متر

سرعت: ۱۲۰ متر در ثانیه

زمان بازی: ۳۰ ثانیه یا بیشتر

*شناورهای خانوادگی | Family Floats

اگر از میان این همه بازی هنوز هم وسیله ای را نیافتید که مناسب تفریح خانوادگی باشد، مورد خوبی را برای پیشنهاد به شما داریم. شناورهای خانوادگی محبوب ترین وسیله بازی برای گروه های چند نفره هستند. همگی با هم سوار تیوپ های بزرگ دایره ای شکل شوید تا ماجراجویی در میان سرسره پر فراز و نشیب آغاز شود. از این سو و آن سو آب می پاشد و بدون شک خاطره ای فراموش نشدنی رقم خواهید زد.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عمق: حدود ۱ متر

عرض: ۴۰۰ سانتیمتر (۴ متر)

طول: ۱۷۴.۴۳ متر

سرعت: ۱۲۰ متر در ثانیه

زمان بازی: ۲۰ ثانیه یا بیشتر

*حداقل نفرات لازم برای این بازی ۳ نفر است.

 

*استخر بینهایت | Infinity Pool

اینجا یک استخر معمولی نیست، همه چیز شیشه ای و شفاف است حتا دیواره ها و کف استخر، همین موضوع سبب شده تا شنا و غواصی در این استخرِ رویایی، خیلی جذاب تر از دیگر استخرهای مجموعه باشد. حتما شنا در استخر شیشه ای و بی نهایت لند آف لجندز را به یاد داشته باشید.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

عمق: ۱ متر و ۴ سانتیمتر

*سینما ۵ بعدی | ۵th Dimension

بازی های هیجانی در لند آف لجندز فقط به سرسره های آبی ختم نمی شود. سینمای ۵ بعدی جذابی هم در این مجموعه وجود دارد که با صندلی های متحرک و جلوه های ویژه ای چون باد، اسپری آب، مه و لیزر و نور پذیرای های خود یک ماجراجویی غیر قابل پیش بینی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

محدودیت قد: ۱۲۰ سانتیمتر

 

*رژه های دیدنی | Magic afloat

پارک لند آف لجندز مجموعه ای از تجربه های شگرف و به یادماندنی را در اختیارتان قرار خواهد داد. یکی از جذاب ترین برنامه هایی که در این پارک آبی به صورت روزانه بر پا می شود رژه هایی تماشایی است. همه روزه در حدود ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۰:۰۰ در رودخانه آرامِ این پارک، رژه ای جالب انجام می شود. بازیگران با لباس های مبدل در چندین قایق می نشینند و با آلات موسیقی خود آهنگ و ترانه هایی دوست داشتنی را می نوازند. این رژه ها را آخر وقت انجام می دهند تا مراجعان پایان خوشی را از گردششان در پارک آبی لند آف لجندز به خاطر داشته باشند.

دلفیناریوم پارک آبی لند آف لجندز

پارک آبی لند آف لجندز به صورتی کاملا خاص و منحصر به فرد طراحی شده است به طوری که برای هر بازدیدکننده، می تواند تجاربی خاص و فراموش نشدنی از حضورش در این پارک برای خود رقم بزند. در همین راستا بخشی از این مجموعه تفریحی مشهور، به بازی با دلفین ها و سایر حیوانات اختصاص داده شده تا علاقمندان هیچگاه تجربه سفرشان به آنتالیا و لند آف لجندز را فراموش نکنند. اگر در جستجوی کشف تجربه های جدید هستید بازدید از دلفیناریوم را از قلم نیندازید. در این قسمت به معرفی جذابیت ها و سرگرمی های موجود در دلفیناریوم و قسمت های مختلف آن می پردازیم.

*ملاقات با شیر دریایی | Walrus Up-Close

دوست دارید سیلویا رو از نزدیک ببینید؟ اینجا فرصت خوبی است تا بیشتر با شیر دریایی پارک آبی لند آف لجندز که سیلویا نام دارد، آشنا شوید. اینجا می توانید تا صید ماهی توسط این حیوان دوست داشتنی را از نزدیک ببینید. همچنین می توانید با سیلویا عکس گرفته و یا به آن دست بزنید.

ساعات کار: 

۱۱:۳۰

۱۳:۳۰

۱۶:۰۰

حداقل سن: بالای ۳ سال.

*کودکان زیر ۱۲ سال باید با والدینشان مراجعه کنند.

*نمایش دلفینی | Waterfront Kingdom Show

در سال های اخیر دلفین های مهربان و دوست داشتنی طرفداران زیادی پیدا کرده اند، افراد زیادی به پارک های آبی می روند تا فقط تماشاگر جست و خیز این جانوران پستاندار در میان استخرها باشند. در لند آف لجندز نمایش های بازی با دلفین ها برگزار می شود و تفریحی مفرح برای خانواده هاست. مربیان حاذقی در این مجموعه فعالیت می کنند که به راحتی به دلفین ها فرمان داده و آن ها را به این سو و آن سو می کشانند.

ساعت کاری: ۱۴:۰۰

*نمایشگاه ماهی های رنگارنگ | Aegean Mediterranean Fish Exhibit

تماشای جانوران زیر آب تفریحی بسیار جذاب است. در لند آف لجندز این فرصت فراهم شده تا به تماشای ماهی های گرمسیری بنشینید، جانورانی که از دریای مدیترانه و اژه جمع آوری شده اند تا ساعاتی به یادماندنی را برای علاقمندان به وجود آورند. اگر به ماهی ها و تماشای آن ها علاقمندید حتما به نمایشگاه این مجموعه سر بزنید.

*نمایشگاه کوسه | Shark Exhibit

کوسه یکی از معروف ترین آبزیان جهان است که به دلیل گوشت خواری و جثه بزرگش شهرت جهانی دارد. این ماهی ها همیشه از قهرمانان فیلم های ترسناک بوده اند و با شنیدن نام آن ها همیشه حس فرار و ترس به ما دست می داده است؛ اما در لند آف لجندز می توانید این کوسه ها را از نزدیک دیده و با واقعیت آن ها بیشتر آشنا شوید، کمی کنجکاو و ماجراجو باشید و از نمایشگاه کوسه ها در این پارک آبی مهیج دیدن کنید.

*تماشای نهنگ سفید | Beluga Up-Close

نهنگ همیشه جزو آبزیان دوست داشتنی بوده که با چهره مهربانش انسان ها را به سوی خود جذب می کند. یکی از زیباترین انواع نهنگ ها، نهنگ سفید است. در لند آف لجندز می توانید با مراجعه به سرزمین نهنگ ها از تماشای این آبزیان زیبا لذت برده و بیشتر با آن ها آشنا شوید، حتا این امکان وجود دارد که به آن ها نزدیک شده و لمسشان کنید.

ساعات کار: 

۱۱:۳۰

۱۲:۳۰

۱۵:۰۰

۱۶:۰۰

*کودکان زیر ۶ سال حتما باید به همراه والدینشان به این قسمت مراجعه کنند و هر بزرگسال می تواند حداکثر ۳ کودک به همراه خود بیاورد.

*توجه داشته باشید که برای دیدن نهنگ سفید باید حتما در ساعات ذکر شده به مکان مخصوص مراجعه کنید و اگر دیر برسید امکان ورود نخواهید داشت.

*غواصی سطحی | Snorkelling

تصور کنید آزادانه در آب های آزاد شنا می کنید، ماهی ها بدن تان را قلقلک می دهند و به سرعت از کنارتان عبور می کنند، پرتوی نور خورشید به پولک هایشان برخورد کرده و بازتابش چشمانتان را نوازش می کند. اینجا شبیه سازی از دریای مدیترانه است و می توانید از نزدیک در استخری ۴ متری و در عمقی کم تجربه شنا در دریا را به دست آورید.

*غواصی حرفه ای | Mythical Journey

گشت و گذار در دنیای افسانه ای زیر آب یکی از جذاب ترین تجربیاتِ زندگی است، جایی که تا واردش نشوید حس فوق العاده اش را درک نمی کنید. اگر شما هم از غواصان حرفه ای هستید و به غواصی های ساده سطحی علاقه ای ندارید، امکان غواصی حرفه ای هم در پارک آبی لند آف لجندز وجود دارد. هر فرد می تواند به مدت ۳۰ دقیقه به کشف دنیای زیر آب در استخر شبیه سازی شده این مجموعه بپردازد.

ساعات کار:

۱۲:۰۰

۱۳:۳۰

۱۵:۳۰

*داشتن حداقل ۱۰ سال سن الزامی است.

*متاسفانه تصویر خوبی از غواصی حرفه ای این پارک آبی موجود نیست.

*بازی با دلفین ها در لند آف لجندز

چندین دلفین در لند آف لجندز نگهداری می شوند و مراجعان اجازه دارند آن ها را تماشا کرده و با آن ها عکس بگیرند. اگر شما هم به این جانداران زیبا علاقه مندید باید یکی از تورهایی که در ادامه توضیح خواهیم داد را تهیه کرده و از تعامل با دلفین ها لذت ببرید.

۱- تعامل خصوصی با دلفین ها | Dolphin Private Interaction

شاید در طول عمرتان فقط یکبار این فرصت را داشته باشید که ساعتی را به تنهایی با یک دلفین سپری کنید؛ این فرصت در لند آف لجندز فراهم شده است پس آن را از دست ندهید. هر فرد می تواند ۳۰ دقیقه با دلفین مورد علاقه اش به تنهایی شنا کرده و با او بازی کند. این امکان نیز وجود دارد که هر فرد که بلیت این قسمت را تهیه می کند ۳ نفر دیگر را به عنوان میهمان با خود به همراه ببرد.

*فقط افراد بالای ۱۰ سال امکان استفاده از این مکان را دارند.

*همه افراد باید شنا کردن بلد باشند.

*در بازی با دلفین شاید با چالش های فیزیکی مواجه شوید پس به بانوان باردار و بیماران قلبی و عصبی توصیه نمی شود.

۲- تور بازی با دلفین | Dolphin Up-Close Tour

همیشه دوست داشتید که یک دلفین را از نزدیک ببینید؟ با آن بازی کنید و از نزدیک اعضای بدنش را نظاره گر باشید؟ با تهیه تور بازی با دلفین، اجازه خواهید داشت که با دلفین عکس گرفته و کمی با او بازی کنید.

ساعات کار: 

۱۱:۳۰

۱۳:۳۰

۱۶:۰۰

*کودکان زیر ۱۲ سال باید به همراه خانواده خود مراجعه کنند.

*کودک زیر ۳ سال اجازه ورود ندارد.

۳- برخورد با دلفین | Dolphin Encounter

حس رقصیدن در آب با دلفین های بازیگوش، به آغوش کشیدن و بازی با آن ها تجاربی است که همیشه پیش نخواهد آمد؛ اما در دلفیناریوم لند آف لجندز ۵ دلفین با نام های لونا (Luna)، آراس (Aras)، هانی (Honey)، زینا (Xena) و لوزا (Loza) آماده اند تا با آن ها بازی کنید. این دلفین ها بسیار باهوش هستند و حتما سرگرمتان خواهند کرد.

در این قسمت گروه های ۱۰ نفری با این دلفین ها رو به رو می شوند و در استخری کم عمق با آن ها بازی می کنند و شما هم بخشی از این گروه خواهید بود.

ساعات کار: 

۱۱:۰۰

۱۳:۰۰

۱۵:۳۰

*کودکان ۱۰ سال به بالا به تنهایی اجازه ورود دارند اما کودکان زیر ۳ سال باید به همراه یک بزرگسال وارد شوند.

۴-شنا با دلفین | Dolphin Swim

دلفین های مهربان آنقدر سخاوتمندند که با شما شنا می کنند و حتا سواری می دهند، اگر همیشه آرزوی سوار شدن روی دلفین را داشتید، باید این تور را تهیه کرده و با این آبزیان دوست داشتنی به بازی و تفریح و شنا بپردازید. امکان خرید تورهای یک ساعته و نیم ساعته وجود دارد و باید بنا بر سلایق خود آن را انتخاب نمایید.

از یاد نبرید که این تور در گروه های هشت نفره انجام می شود و شما هم جزوی از این گروه خواهید بود.

ساعات کار: 

۱۱:۰۰

۱۳:۳۰

۱۵:۰۰

*برای ورود داشتن سن بالای ۱۰ سال الزامی است.

*همه باید کاملا بر شنا مسلط باشند.

تماشای حیوانات در پارک آبی لند آف لجندز

تعامل با جانداران و تماشای جانوران گوناگون تنها به دلفین، نهنگ و شیر دریایی ختم نمی شود؛ بلکه در پارک آبی لند آف لجندز حیوانات ویژه دیگری نیز وجود دارند که تماشای آن ها نیز هیجانی توصیف نشدنی دارد.

۱- نمایش ببر | Tiger Exhibit

لند آف لجندز مکان خوبی برای آشنا شدن با ببرها نیز هست، این حیوانات محبوبیت زیادی بین بازدیدکنندگان این پارک آبی دارد، اگر شما هم علاقه مندید از نزدیک ببرها را تماشا کنید حتما نمایش ببرها را به یادتان بسپارید.

ساعات کار:

۱۰:۰۰- ۱۸:۰۰

۲-نمایش پنگوئن | Penguin Exhibit

جای خالی پنگوئن ها در میان جانوران لند آف لجندز کاملا احساس می شد، به همین خاطر از شیلی و سواحل پرو، پنگوئن هایی را به این مجموعه تفریحی آوردند و حالا می توانیم از تماشای آن ها لذت ببریم.

ساعات کار:

۱۰:۰۰-۱۸:۰۰

*اگر علاقه مندید که به صورت خصوصی با پنگوئن ها ملاقات کنید می توانید تورهای تفریح خصوصی پنگوئن را تهیه نمایید.

ساعات تورهای خصوصی:

۱۱:۳۰

۱۳:۳۰

۱۶:۱۵

*کودکان زیر ۱۲ سال باید با یک بزرگسال همراه باشند و هر بزرگسال هم می تواند ۳ کودک را همراه خود بیاورد.

 

معرفی رستوران ها و غذاهای لند آف لجندز

پس از روزی پر جست و خیز و فعالیت، یک نوشیدنی خنک یا مقداری غذای خوشمزه حسابی می چسبد. برای تجدید قوا، رستوران های متعددی در لند آف لجندز وجود دارند که در اینجا بیشتر با آن ها آشنا خواهیم شد تا در میان چندین غذاخوری و کافه آن هایی که بیشتر با سلایقمان جور در می آیند را کشف کنیم.

در لند آف لجندز ۱۴ کافه و رستوران وجود دارد که در ادامه، ابتدا با همه آن ها آشنا شده و سپس به شرح برخی از مهم ترین آن ها می پردازیم.

 پیازتا: ایتالیایی

پاپیز: مرغ سوخاری

روت: برگر هوس

سیمیت ساری: شیرینی فروشی

تاووک دنیاسی: خوراکی های پخته شده با مرغ

اوستا دونرسی: دونر

یمن قهوه سی: کافه

آل عبیر: لبنانی

برگر کینگ: فست فود

کلد استون کِرمی: کافه

کویتو اورمان: کافه

لوکانتا: ترکی

نمو: غذاهای اوراسیایی

پیپلز: بین المللی

*رستوران آل عبیر | Al Abir

این رستوران مکانی شیک و لوکس است که غذاهای منحصر به فرد و خوش طعم لبنانی را سرو می کند، این نوع غذاها این روزها در بین مردم سرزمین های مختلف طرفداران زیادی یافته و همین موضوع هم باعث شده تا در پارک آبی لند آف لجندز نیز جایگاه ویژه ای پیدا کنند.

دکوراسیون گرم و دوستانه این رستوران شما را به سوی خود جذب خواهد کرد، پس به این رستوران شانس بدهید تا برایتان هنرنمایی کند.

ساعات کاری:

۰۰:۰۰-۱۸:۰۰

یکشنبه ها: 

۰۰:۰۰-۱۳:۰۰

*این رستوران در روزهای دوشنبه تعطیل است.

*اگر درباره منوی این مکان سوال دارید با شماره تلفن و یا ایمیل مندرج در زیر تماس بگیرید.

Tell:  +۹۰ ۵۰۵ ۱۷۸ ۱۳۴۶

Mail: dine@swothospitality.com

*برگر کینگ | Burger King

برگر کینگ، فست فود نام آشنایی است که در سراسر جهان شعبه ها و طرفداران زیادی دارد. این رستوران زنجیره ای از سال ۱۹۹۵ میلادی کار خود را در کشور ترکیه شروع کرده و هم اکنون شعب بسیاری در مناطق مختلف این سرزمین دارد. یکی از محبوب ترین شعبه های برگر کینگ در آنتالیا در پارک آبی لند آف لجندز است.

ساعات کار: 

متغییر

*برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

Tell: +۹۰ ۵۳۰ ۹۳۱ ۳۹ ۳۳

*پیازتا | PIAZZETTA

اگر در جستجوی یک رستوان برای صرف وعده غذایی کامل هستید، رستوران ایتالیایی پیازتا مکان خوبی خواهد بود. در این غذاخوری پیش غذاهای رنگین، غذاهای خوش طعم و دسرهایی فراموش نشدنی را خواهید یافت که همگی به سبک کلاسیک ایتالیایی طبخ می شوند.

از دیگر ویژگی های فوق العاده این مکان می توان به فضای دلنشین و امکان استفاده از فضای داخلی و تراس خارجی اشاره کرد. اگر از فعالیت خسته شده اید، تراس وسیع پیازتا بهترین مکان برای رفع خستگی های شماست.

ساعات کار: 

۱۲:۳۰-۲۳:۰۰

*برای کسب اطلاع بیشتر از غذاها و هزینه آن ها در این ریتوران با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

Tell: +۹۰ ۵۰۵ ۱۷۸ ۱۳۴۶

*سرای اسمیت | Simit Sarayı

سرای یا قصر اسمیت نیز یکی دیگر از مکان های جذاب در لند آف لجندز است که در حقیقت یک شیرینی فروشی مدرن به حساب می آید؛ از سال ۲۰۰۲ میلادی کار خود را در ترکیه آغاز کرده و همه ساله به پیشرفت های بزرگی دست یافته است. امروزه می توانید با مراجعه به این مکان کیک مورد نظر خود را سفارش داده و در کمال آرامش آن را با یک فنجای چای خوش عطر نوش جان نمایید. البته نوشیدنی های بسیار متعددی در این مکان سرو می شوند که بسیار منحصر به فرد هستند و اغلبشان از دم نوش های سنتی ترکیه برگزیده شده اند.

نکته جالب توجه در رابطه با سرای اسمیت این است که همه کیک و دسرها را خودش تولید می کند و بر طبق دستور العمل های خاص پخته می شوند.

ساعات کار: 

۱۰:۰۰- ۱۷:۰۰

*برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

Tell: +۹۰ ۵۳۷ ۵۶۳ ۸۷ ۰۸

*نمو | NEMO RESTAURANT & LOUNGE

رستوران نمو یکی از جذاب ترین غذاخوری های لند آف لجندز است که به راستی رنگ و بوی پارک آبی دارد. دیوارهای اطراف این رستوران شیشه ای و به صورت آکواریوم هستند و میهمانان، هنگام صرف غذا می توانند از تماشای آبزیان رنگارنگ لذت ببرند.

علاوه بر دکوراسیون فوق العاده رستوران نمو، غذاهای آن هم از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند. این مجموعه غذاهای سنتی نواحی اوراسیا را سرو می کند که به راستی خوش طعم و لذیذ هستند.

ساعات کار:

نهار: ۱۲:۳۰-۱۵:۳۰

شام: ۱۹:۰۰-۲۳:۳۰

نوشیدنی: ۱۸:۰۰-۰۰:۰۰

*برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

Tell:+۹۰ ۵۰۵ ۱۷۸ ۱۳۴۶

معرفی فروشگاه های لند آف لجندز

لباس شنا ندارید؟ وسایل غواصی خود را جا گذاشتید؟ اصلا نگران نباشد. در لند آف لجندز چندین فروشگاه برای رفع نیازهایتان فعالیت می کنند که اغلب آن ها نام برندهای مطرح جهانی را یدک می کشند. محیط این قسمت از پارک آبی به صورتی است که به شما حس خرید در خیابان های آنتالیا را القا می کند. از جمله مهم ترین این برندها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ای ال دی | ALD: کفش و کیف

اتاسای | Atasay: زیورآلات و جواهرات

فیلا | Flo: کتانی و لوازم ورزشی

لاکست | Lacoste: پوشاک

تویز شاپ | Toyzz Shop: اسباب بازی

ال سی وایکیکی | LC Waikiki: پوشاک

در این پارک آبی مدرن ۳۴ فروشگاه وجود دارد که در اینجا امکان معرفی همه آن ها وجود ندارد به همین منظور برای آشنایی بیشتر با ان ها از این لینک دیدن کنید.

مسیر و هزینه

پیش از این که وارد بحث هزینه و آدرس و … شویم به ساعات کاری پارک آبی لند آف لجندز می پردازیم تا از همین حالا برای یک روز پر از هیجان برنامه ریزی کنید.

اطلاعات بازدید:

ساعات کار پارک آبی: ۹:۳۰-۱۷:۳۰

قسمت خرید: ۱۰:۰۰-۲۲:۰۰

کینگدوم یا هتل لند آف لجندز: شبانه روزی

هزینه و بلیت:

برای ورود به پارک آبی لند آف لجندز ۶ نوع بلیت و کارت می توانید تهیه نمایید که در اینجا با آن ها بیشتر آشنا می شویم:

*بلیت یک روزه: 

این بلیت شامل ورودی پارک، همه وسایل بازی و استخرها، یک نمایش، ترن سواری، سینمای ۵ بعدی و گشت و گذار در پارک می شود.

هزینه:

۱۵۰ لیر (حدود ۱۶۵ هزار تومان)

کودکان ۳ تا ۱۲ سال: ۱۰۵ لیر (حدود ۱۱۵ هزار تومان)

کودکان ۰ تا ۲ سال: رایگان

*هزینه های این بلیت متعلق به تاریخ ۲۰ آوریل تا ۳۱ اکتبر (معادل ۳۱ فروردین تا ۹ آبان است) و پس از آن شاید تغییر کند.

*بلیت سه روزه:

این بلیت شامل سه روز استفاده از پارک آبی، هزینه ۳ روز ورودی، همه بازی ها و استخرها، یک نمایش، ترن هوایی، سینمای ۵ بعدی و موج سواری است.

هزینه:

بزرگسالان: ۳۷۵ لیر (حدود ۴۱۲ هزار تومان)

کودکان ۳ تا ۱۲ سال: ۲۴۵ لیر (حدود ۲۷۰ هزار تومان)

کودکان ۰ تا ۲ سال: رایگان

*بلیت ۵ روزه:

شامل ۵ روز استفاده از پارک آبی، ۵ بار ورودی، همه وسایل بازی و استخرها، یک نمایش، یک ترن، سینما ۵ بعدی و گشت و گذار در هتل و پارک آبی می شود.

هزینه:

بزرگسالان: ۶۰۰ لیر (حدود ۶۶۰ هزار تومان)

کودکان ۳ تا ۱۲ سال: ۳۷۵ لیر (حدود ۴۱۲ هزار تومان)

کودکان ۰ تا ۲ سال: رایگان

*بلیت خانواده و دوستان | Fun For Family & Friends Tickets:

شامل ورودی ۲ بزرگسال و ۳ کودک، استفاده از همه وسایل بازی و استخرها، یک نمایش، ترن، سینما ۵ بعدی و گشت و گذار در پارک و هتل است.

هزینه:

۴۵۰ لیر (حدود ۴۹۵ هزار تومان)

*فان کارت | Fun Card:

شامل استفاده از پارک در روزهای کاری هفته، همه بازی ها و استخرها، یک نمایش، ترن، سینمای ۵ بعدی، گشت و گذار، ۱۰ درصد تخفیف در صورت استفاده از اسپا و ماساژ هتل و یک بلیت رایگان کنسرت است.

هزینه:

بزرگسالان: ۹۴۰ لیر (حدود ۱ میلیون تومان و ۳۵ هزار تومان)

کودکان ۳ تا ۱۲ سال: ۵۸۰ لیر (حدود ۶۳۸ هزار تومان)

کودکان ۰ تا ۲ سال: رایگان

*مجیک کارت | Magic Card:

ورودی نامحدود در یک فصل، امکان استفاده از همه بازی ها و استخرها، یک نمایش، ترن، سینما ۵ بعدی، گشت و گذار در پارک و هتل، ۱۰ درصد تخفیف برای استفاده از اسپای هتل و یک بلیت رایگان کنسرت است.

هزینه:

بزرگسالان: ۱۵۰۰.۰۰ لیر (حدود ۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان)

کودکان ۳ تا ۱۲ سال: ۹۴۰ لیر (معادل ۱ میلیون و ۳۵ هزار تومان)

کودکان ۰ تا ۲ سال: رایگان

دسترسی به پارک آبی لند آف لجندز:

این پارک آبی فوق العاده در قلب محله بلک واقع شده و تنها با چند دقیقه پیاده روی از آن به ساحل دریای مدیترانه خواهید رسید. بهترین راه رسیدن به این پارک آبی استفاده از تاکسی، وسایل نقلیه شخصی یا ترنسفر هتل و فرودگاه است زیرا ایستگاه مترو و یا اتوبوس نزدیکی به این مجموعه وجود ندارد.

برای رسیدن به این پارک آبی باید آدرس زیر را دنبال کنید.

آدرس: ترکیه، آنتالیا، بزرگراه آتاتورک، محله کادریه یا بلک، پارک آبی لند اف لجندز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *