هواپیمایی فلای دبی

هواپیمایی فلای دبی (Flydubai)

مسیرهای پروازی

هواپیمایی فلای دبی در سال ۲۰۰۸ توسط دولت مرکزی دبی تاسیس شد و شعارش «سفر مقرون به صرفه» بود. اگرچه فلای دبی زیرمجموعه گروه هواپیمایی امارات نیست اما تحت حمایت این شرکت هواپیمایی قرار دارد. هدف از راه اندازی این ایرلاین آسان تر کردن سفر به دبی برای همه افراد و رونق بخشیدن بیشتر به گردشگری دبی بوده است. در حال حاضر فلای دبی مسیرهای پروازی متعددی داشته و به ۹۵ فرودگاه در ۴۴ کشور دنیا پرواز مستقیم دارد و جایگاه بسیار خوبی در منطقه پیدا کرده است.

ناوگان هوایی

فلای دبی یکی از جوان ترین ناوگان های هوایی را دارد و هواپیماهای استفاده شده در این ایرلاین همگی جدید و مدرن هستند. این هواپیمایی با به کار گیری هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ تلاش می کند شبکه پروازهای خود را هرچه بیشتر گسترش بدهد. در سال ۲۰۱۳ هواپیمایی فلای دبی اعلام کرد که در حال مذاکره با شرکت های هواپیماسازی ایرباس و بوئینگ است تا ۵۰ هواپیمای جدید را به ناوگان هوایی خود اضافه کند.

کلاس های پروازی

هواپیمایی فلای دبی در حال حاضر در دو کلاس پروازی اقتصادی یا اکونومی (Economy) و تجاری یا بیزنس کلاس (Business) به ارائه خدمات به مسافران می پردازد.

پرواز اکونومی:

پرواز اکونومی فلای دبی سفری راحت و مطمئن را در فضایی دلنشین به مسافران ارائه می کند. صندلی های این نوع پرواز کاملا راحت و با کیفیت بالا هستند و با طراحی مدرن و جدید از یکدیگر جدا هستند. برای غذا و نوشیدنی می توانید از طیف متنوعی از اسنک ها و نوشیدنی ها فلای دبی به دلخواه خود انتخاب کنید. در برخی پروازها حتی این امکان وجود دارد که پیش از پرواز و هنگام رزرو آنلاین بلیط هواپیما، بتوانید غذای خود را از قبل انتخاب و رزرو کنید.

برای سرگرم کردن مسافران در طول مدت پرواز صفحه نمایش لمسی با کنترل کامل برای هر مسافر وجود دارد و شما می توانید از بین ۲۰۰۰ ساعت فیلم، موسیقی، بازی و .. هر آنچه می خواهید انتخاب کنید. در برخی پروازها با پرداخت هزینه اضافه می توانید بسته سرگرمی فلای دبی را نیز دریافت کنید. در این نوع پرواز، اینترنت وای فای به مسافران ارائه می شود و می توانید با خرید بسته اینترنت فلای دبی با موبایل، لپتاپ یا تبلت خود به اینترنت دسترسی پیدا کنید.

پرواز بیزنس کلاس:

پرواز تجاری یا بیزنس کلاس با امکانات و خدمات رفاهی بیشتر در خدمت مسافرانی است که بنا به اقتضای کار، دایم در حال سفر با هواپیما هستند و به استراحت و فضای آرام بیشتری نیاز دارند. در این نوع پرواز به ازای هر ۱۲ نفر یک مهماندار اختصاصی، آماده ارائه خدمات به مسافران است. مهمانداران پرواز بیزنس کلاس تلاش می کنند تا بهترین و راحت ترین تجربه سفر را برای شما فراهم کنند.