هواپیمایی تیلویند

هواپیمایی تیلویند  (Tailwind Airlines)

آبی بال نماینده انحصاری هواپیمایی تیلویند (Tailwind Airlines) در ایران می باشد.

ایرلاین تِیلویند یک ایرلاین چارتر ترک است که از پایگاه‌های خود در فرودگاه‌های بین‌المللی صبیحا گوکچن و فرودگاه آنتالیا به نقاط مختلف پرواز می‌کند.

این ایرلاین بعنوان بخشی از یک پروژه مشترک بین ترکیه و بریتانیا تاسیس شد و اولین پرواز تجاری آن در می 2009 صورت گرفت. قدری محیدین، صفی ارگین و محمت دمیر اوز این ایرلاین را در سال 2006 تاسیس کردند. ناوگان این ایرلاین ارزان‌قیمت در آگوست 2013 از پنج بوئینگ 737 – 400 تشکیل شده بود.

از آگوست 2013 به بعد، ایرلاین تِیلویند به مقاصد مختلفی در اروپا و آسیا پرواز داشته است:

بلژیک – بوسنی و هرزگوین – جمهوری چک – فرانسه – آلمان – مجارستان – ایران – ایتالیا – نروژ – اسلواکی – اسپانیا – سوئد – سوئیس و ترکیه.

 

تاریخچه هواپیمایی تیلویند از سال 2010 تا کنون دارای مجوز ثبت حسابرسی ایمنی IOSA) IATA)است.IOSA یک برنامه حسابرسی ایمنی تحت رهبری مستمر یاتا(انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی) است.

این یک سیستم ارزیابی جهانی برای ارزیابی یک سیستم مدیریت عملیات و کنترل سیستم ایمنی در یک شرکت هواپیمایی است.

IOSA از اصول حسابرسی کیفیت معتبر بین المللی استفاده میکند که اطمینان از انجام ممیزی ها به صورت استاندارد و سازگار است.خطوط هوایی از ثبت IOSA برای مزایای مختلف استفاده می کند که شامل بهبود ایمنی در خطوط هوایی،بهبود اشتراک کد و کاهش ممیزی می شود.

هواپیمایی تیلویند سیستم ثبت نام مدیریت کیفیت QMS) ISO 9001) از سال 2011 را دارد.

ایزو یک برنامه مدیریتی تحت الزامات سازمان بین المللی استاندارد سازی است.ایزو یک برنامه صدور گواهینامه جهانی است برای سیستم مدیریت کیفیت هر نوع سازمان پذیرفته شده است.خطوط هوایی از ثبت IOSA  برای مزایای مختلف داز جمله بهبود کیفیت در خطوط هوایی،رضایت مشتری،استاندارد سازی عملیات و کاهش هزینه استفاده می کنند

 

اهداف مجموعه هواپیمایی تیلویند:

هدف مدیران باتجربه و کارآمد هواپیمایی برآورده کردن تمامی نیازهای مسافرین می باشد.ارائه خدمات با کیفیت بالا،ایمن و مطمئن با کارکنان حرفه ای و باتجربه در دستورکار این هواپیمایی می باشد.این شرکت تمامی تعمیرات و دقت را سروقت و در مهلت معین قانونی انجام میدهد.مدیریت با عملکرد پایدار و صحیح در هر جنبه از کار لحاظ می شود.شرکت هواپیمایی تیلویند می خواهد جز معتبرترین شرکتهای هواپیمایی باشد و اپراتورهای گردشگری و مسافرتی زیادی داشته باشد.