لاکچری ترین ایرلاین های جهان

لاکچری ترین ایرلاین های جهان کدامند؟

خیلی از افراد فکر می‌کنند سفر با هواپیما به معنی تحمل کردن شرایط سخت و دشوار پرواز است. به معنی نشستن در صندلی تنگ هواپیما، خوردن غذای بی‌کیفیت و سر و کله زدن با دیگر مسافران.

اما بعضی از ایرلاین‌ها شرایط متفاوتی را برای مسافران خود فراهم می‌کنند و تمام امکانات و ملزومات رفاهی را در اختیار مسافران می‌گذارند تا شرایطی برابر با شرایط هتل برای آنان ایجاد شود.

این ایرلاین‌های لاکچری با وجود گرانقیمت بودن، برای پروازهای طولانی مدت بسیار مناسب هستند و گزینه خوبی محسوب می‌شوند.

یونایتد ایرلاینز

این ایرلاین آمریکایی در سال 1926 تأسیس شده و در ناوگان آن بیش از 700 هواپیمای ایرباس و بوئینگ وجود دارد.

از امکانات این هواپیمایی لوکس می‌توان به سوئیت‌های مخصوص، تخت کامل، غذاهای متنوع و … اشاره کرد که همگی برای رفاه حال مسافران تعبیه شده‌اند.

هواپیمایی اتحاد

در پروازهای هواپیمایی اتحاد هر امکاناتی که بخواهید برای شما فراهم است تا پرواز راحتی داشته باشید. این شرکت هواپیمایی که تاکنون جوایز هوایی متعددی برنده شده است، کابین‌هایی مجهز به اتاق خواب دو نفره، اتاق نشیمن، حمام و بوفه شخصی دارد که امکانات آن تفاوت چندانی با هتل ندارد.

شرکت هواپیمایی اتحاد در سال 2015 به عنوان بهترین ایرلاین جهان انتخاب شده است.

هواپیمایی سنگاپور

کابین فرست کلاس هواپیمایی سنگاپور مجهز به درب‌های کشویی است که حریم خصوصی‌ای برای شما فراهم می‌کند. این کابین‌ها که دارای تلویزیون، تخت، صندلی راحت و … هستند، طراحی بسیار زیبایی دارند و فضای خصوصی مناسبی را در اختیار شما می‌گذارند.

هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات یکی از هواپیمایی های لوکس جهان است که تا حد امکان، امکانات کافی را برای مشتریان ثروتمند خود فراهم کرده است.

این شرکت هواپیمایی در کابین‌ فرست کلاس و بیزنس کلاس خود از امکاناتی چون حمام، تخت، تلویزیون و … بهره‌مند است.