به کدام شهر ترکیه باید سفر کرد؟

تابستان آغاز شده و سفر به مقصد ترکیه مانند همه ساله یکی از گزینه های اصلی مسافران ایرانی است. برای کسانی که تا کنون به شهرهای ترکیه سفر نداشته اند یکی از مهم ترین سوالات این است که کدام شهر برای ما مناسب تر است؟

استانبول ، بهترین گزینه برای خرید

امتیاز 3.9 از 5

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید استانبول مناسب ترین گزینه برای خرید است . البته از تفریح کردن و مشاهده آثار فرهنگی و تاریخی نیز نباید غافل شد . در بین آیتمهای امتیاز دهی مشاهده می فرمایید که خورد خوراک (رستوران و شکم گردی) و همچین سهولت دسترسی به مراکز خرید و تفریحی و دیدنی بالاترین امتیاز را کسب کرده اند. و 76% از مسافرانی که به استانبول سفر داشته اند از سفر خود کاملا خوشحال و راضی بوده اند. در بین تمامی شهرهای مقایسه شده نیز پایین ترین گزینه برای امنیت و آرامش و همچنین آشنایی عمومی با زبان انگلیسی را استانبول کسب کرده است.

کدام شهر تورکیه برای شما مناسب تر هست؟

آنتالیا، بهترین مکان برای آرامش و استراحت

امتیاز 4.2 از 5

آنتالیا به عنوان مطرح ترین مقصد تفریحی و استراحتی برای ایرانیان شناخته میشود و علیرغم سختیهای دسترسی به این شهر توریستی و پرطرفدار میتوان مشاهده کرد که 82% مسافران قبلی این شهر از سفر خود رضایت کامل داشته اند. این شهر بهترین گزینه برای کسب آرامش و استراحت میباشد و 100% مسافران گزینه آرامش و استراحت را شایسته انتخاب خود دانسته اند . البته در کنار آن تفریح و تفریحات ساحلی به عنوان گزینه های دیگر انتخاب شده اند . بالاترین امتیاز با عدد 4.8 به امنیت و آرامش در آنتالیا تعلق گرفته است و بعد از آن مهمان نوازی و رفتار مناسب با توریستها و خورد و خوراک (رستوران و شکم گردی) به ترتیب در رتبه های بعدی قرار دارند. جهت ورود به صفحه آنتالیا کلیک کنید

کدام شهر تورکیه برای شما مناسب تر هست؟

کوش آداسی، انتخاب دم دستی و ارزان

امتیاز 4.1 از 5

در بین شهرهای مقایسه شده کوش آداسی کمترین امتیاز را کسب کرده است و تنها 47% از مسافران قبلی این شهر رضایت کاملشان به این شهر جلب شده . البته کوش آداسی گزینه 1 در دسترسی و شاید ارزانترین مقصد ساحلی برای ایرانیان باشد اما از لحاظ تجارب به دست آمده قبلی این شهر در گزینه “مناسب برای ” آرامیش و استراحت و بعد از آن تفریح و تفریحات ساحلی انتخاب اول کاربران بوده است . البته این انتخاب ها با درصد رضایت کمتری به نسبت آنتالیا کسب شده اند. سهولت دسترسی و حمل و نقل عمومی و بعد از آن نیز امنیت و آرامش نیز بالاترین امتیازها را در این بخش کسب کرده اند. جهت ورود به صفحه کوش آداسی کلیک کنید.

کدام شهر تورکیه برای شما مناسب تر هست؟

مارماریس، سرسبز، بکر، متفاوت و عالی برای تفریح

امتیاز 4.5 از 5

در بین تمامی شهرهای مقایسه شده، مارماریس ناشناخته ترین و شاید به نوعی کم طرفدار ترین محسوب میشود اما این دلیلی بر دست کم گرفتن این شهر متفاوت و سرسبز نیست .همانطوری که میتوانید مشاهده فرمایید 86% مسافران این شهر کاملا راضی و خوشحال از سفر به مارماریس به خانه های خود بازگشته اند. دسترسی به مارماریس (و بدروم) بسیار سخت تر از دیگر شهرهاست اما مسافران قبلی این شهرها بالاترین امتیاز را به مارماریس داده اند . امتیاز 4.5 از 5 باعث میشود که مارماریس به عنوان بهترین شهر در این مقایسه انتخاب شود. 3 گزینه تفریح ، آرامش و استراحت و تفریحات ساحلی همگی 100% رضایت مسافران قبلی این شهرها را به دست آورده اند. همچنین امتیاز بسیار ارزشمند 5 برای امنیت و آرامش و امتیاز عالی 4.9 برای حمل و نقل عمومی و امتیازهای بسیار بالای 4.7 برای خورد و خوراک (رستوران و شکم گردی) ، سهولت دسترسی ، مهمان نوازی با توریست و بهداشت و تمیزی، مارماریس را مقصدی به نسبت بکر و عالی معرفی کرده اند. نقطه ضعف بزرگ مارماریس در ضعف رانندگان محسوب شده است.جهت ورود به صفحه مارماریس کلیک کنید.

کدام شهر تورکیه برای شما مناسب تر هست؟

بدروم، بهترین گزینه برای تفریحات شبانه

امتیاز 4.2 از 5

و اما آخرین شهر، بدروم است . بدورم از لحاظ امتیازی عدد 4.2 را که مشابه آنتالیا است کسب کرده ، البته این امیتاز بر اساس تعداد نقد و بررسی کمتری کسب شده است . همچنین تنها 60% مسافران قبلی رضایت کاملشان جلب شده است. نقطه تمایز بدروم با دیگر شهرها در کسب رضایت 100% مسافران قبلی از تفریحات شبانه این شهر است که این آیتم در کنار تفریحات ساحلی و آرامش و استراحت میتوانند بهترین دلایل انتخاب سفر شما به بدروم باشند . بالاترین امتیاز نیز به امنیت و آرامش و خورد و خوراک اعطا شده است. جهت ورود به صفحه بدروم کلیک کنید.

کدام شهر تورکیه برای شما مناسب تر هست؟

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *