PREFERENCE HUALING HOTEL

پرفرنس هوالینگ

به هتل پرفرنس هوالینگ ( Hotels & Preference Hualing Tbilisi ) خوش آمدید. هتلی در شهر جدید تفلیس سی که از ایستگاه مترو وارکتلی ۷ دقیقه در صورت رانندگی فاصله دارد.
اول بهتر است به اتاق خود در هتل پرفرنس هوالینگ بروید. اتاق شما با تهویه مطبوع، به تلویزیون صفحه تخت ۴۸ اینچی با شبکه های بین المللی، حمام خصوصی که لوازم آرایش رایگان، حوله حمام و سشوار دارد و وان حمام همراه با کابین دوش جداگانه، مجهز است. برای برگزاری جلسات شما ۷ اتاق ملاقات در متراژ ۸۰۰ متر مربع در هتل هست و سالن بزرگ جشنها که ۶۰۰ نفر را در خود جای می‌دهد.
گرسنه‌اید؟ ضمن این که سرویس ۲۴ ساعته اتاق شما در هتل پرفرنس هوالینگ برایتان آنچه میل دارید فراهم می‌کند ولی می‌توانید غذای خود را در رستوران بی شیک که غذاهای بین المللی و محلی سرو می‌کند، صرف کنید. در رستوران انسمبل غذاهای مخصوص آسیایی را امتحان کنید و در سالن بار بی کازی بعد از یک روز خسته کننده، نوشیدنی مورد علاقه تان را بنوشید.
برای استراحت و تفریح، به مرکز سلامت بی پیور هتل پرفرنس هوالینگ که ۳۵۰۰ متر مربع است بروید و از شنا در استخر سرپوشیده، استخر آب گرم با ماساژ آبی و باشگاه فوق مدرن هتل لذت ببرید. برای گردش در شهر، با ۵ دقیقه رانندگی از هتل به مرکز خرید ایست پوینت و با ۱۵ دقیقه به کلیسای ترینیتی می‌رسید.
موقع بازگشت است. از هتل پرفرنس هوالینگ با ۱۵دقیقه رانندگی به فرودگاه بین المللی شوتا روستاولی می‌رسید. و تا ایستگاه راه آهن تفلیس مرکزی ۱۱ کیلومتر فاصله دارید. سفر خوشی داشته باشید.

نقشه گوگل

فیلتر دسته: