هتل لیکیا ورد

هتل لیکیا ورد انتالیا یک هتل 5 ستاره بسیار مجلل و بزرگ واقع در سیده آنتالیا است. هتل لیکیا ورد انتالیا دارای 2.5 کیلومتر ساحل اختصاصی است که از این نظر بی نظیر به حساب می‌اید. داشتن 2.5 کیلومتر ساحل اختصاصی از دریای فیروزه ای مدیترانه یک مزیت بزرگ برای، هتل lykia world آنتالیا است که مقصد خیلی از کسانی است به که تور انتالیا می‌ایند. هتل لیکیا ورد انتالیا در 12 کیلومتری منطقه معروف بلک انتالیا قرار گرفته است. معماری ترکیه ای هتل lykia world آنتالیا یکی از جذابیت‌های این هتل زیبا به حساب می‌آید.
اگر به دنبال جایی هستید که حس سفر به یک کشور ترکیه را به شما بدهد، ما به شما هتل لیکیا ورد انتالیا را پیشنهاد می‌کنیم.
هتل لیکیا ورد انتالیا یک هتل UALL است. هتل UALL به این معنی است که تمام وعده‌های غذایی و حتی میان وعده‌های آن رایگان است. این امکانات بیست و چهار ساعته است و تعطیلی ندارد.

 

فاصله هتل لیکیا ورد انتالیا تا ساحل و دیگر اماکن

هتل لیکیا ورد انتالیا در ساحل دریا قرار دارد و با کنار دریا فقط 200 متر فاصله دارد. ساحل 2.5 کیلومتری اختصاصی این هتل برای کسانی که دوست دارند مدت زیادی با امنیت و آرامش خاطر در کنار ساحل قدم بزنند بسیار عالی است. این 2.5 کیلومتری مستقیم است و دارای پلاژ اختصاصی نیز هست.
شما از هتل لیکیا ورد انتالیا تا فرودگاه انتالیا 55 کیلومتر فاصله دارید. اما ارزش این را دارد که این 55 کیلومتر را طی کنید و خود را به هتل لیکیا ورد انتالیا برسانید.

اطلاعات تماس

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ
  • لابی
  • رستوران

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: