HILTON BODRUM

هتل هیلتون بدروم

  • هتل هیلتون بدروم ، هتلی 5 ستاره واقع در شهر بدروم می باشد. این هتل در منتهی الیه شمالی شبه جزیره ی بدروم قرار گرفته و دارای 6 رستوران ، استخرهای سرپوشیده
  • فضای باز و وای فای رایگان می باشد.
  • اتاق های هتل هیلتون بدروم بسیار مدرن هستند و به سیستم تهویه هوا ، بالکن اختصاصی (با مناظری رو به دریای اژه) ، تلویزیون صفحه تخت و مبلمانی لوکس با رنگ های طبیعی و زیبا تجهیز شده اند.
  • دارای۴ استخر شنا، ۲ استخر کودکان، یک نوار کنار استخر و بوفه میان وعده در کنار استخر است. تراس آفتابی با صندلی های ویژه حمام آفتاب و استراحت برای مهمانان آماده شده است. استخر آب شور و استخر گرم با هزینه اضافی قابل استفاده است. همچنین ۲ استخر سرپوشیده در دسترس هستند و با هزینه های اضافی، ممکن است دوست داشته باشید از سونا، اتاق بخار و همچنین  درمان ماساژ و آبگرم استفاده کنید .

مسافران و گردشگران تور ترکیه با اقامت در این هتل می توانند از غذاهای سنتی ترکیه ای، ایتالیایی، مدیترانه ای و حتی غذاهای دریایی رستوران های هتل میل کنند. همچنین در رستوران اصلی می توانید صبحانه را بر روی بالکن با مناظر پانورامای زیبا از خلیج میل نمایید.

مرکز ورزشی هتل هیلتون بدروم خصوصیاتی بین المللی دارد و انواع سرویس های درمانی را ارائه می دهد. وان آب گرم ، سونا و تخت های آفتابگیری از دیگر امکانات آن می باشند.

  • فرودگاه میلاس بدروم حدود 29 کیلومتر با هتل است.

نقشه گوگل

فیلتر دسته: