هتل باروت لارا

باروت لارا (Barut Lara) نام هتلی زیبا در منطقه لارا در آنتالیاست.این هتل در مکانی بنا شده که آمیزه‌ای چشم‌نواز از نور خورشید، امواج نیلگون دریا و طبیعت سبز محیط اطراف، بیننده را به وجد می‌آورد.

لذا هتل مکان مناسبی برای تفریح، طبیعت‌گردی، تمدد اعصاب و گذران اوقات با اعضای خانواده است. اتاق‌های بزرگ این هتل، دارای بالکن‌های بزرگ با میز و صندلی بوده و در هر اتاق تلویزیون تخت و مینی‌بار قرار داده شده است.

این هتل هشت رستوران سفارش از منو دارد که در آنها، انواع غذاهای بین‌المللی و محلی در هوای آزاد و یا در داخل ساختمان سرو می‌شود.

دیگر امکانات هتل می‌توان به این موارد اشاره کرد: اسپا، حمام ترکی، سونا، سالن آرایش و زیبایی، سینما، مرکز خرید، خدمات ماساژ و مراقبت از پوست و بدن، تیم انیمیشن، اجرای موسیقی زنده، و….

به گفته سایت هتل به آدرس baruthotels.com، مهمانان «باروت لارا» راه‌های بسیار زیادی برای تفریح و سرگرمی دارند. انجام ورزش‌های آبی مختلف و نیز پرداختن به دیگر فعالیت‌هایی همچون والیبال ساحلی، اسنوکر، تنیس، اسکواش، ژیمناستیک، مینی‌گلف و… از آن جمله است.

قدم زدن در باغ‌های پرطراوت هتل نیز برای خود صفایی دارد. مهمانان همچنین می‌توانند از استخرهای سرپوشیده و روباز هتل استفاده کرده و یا در سرسره آبی آن تنی به آب بزنند. «باروت لارا» فقط 10 کیلومتر از فرودگاه آنتالیا فاصله دارد.

اطلاعات تماس

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ
  • لابی
  • رستوران

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: