آکا آنتدون

هتل 5 ستاره آکا آنتدون در سال 2005 میلادی بالغ بر 90000 متر مربع در منطقه بلدیبی کمر ساخته شده و دارای ساحل شنی اختصاصی می باشد. فاصله این هتل تا مرکز شهر آنتالیا 30 کیلومتر و تا فرودگاه 45 کیلومتر (مدت ترانسفر 45 دقیقه) می باشد.
این هتل مجلل دارای 500 اتاق است که از این تعداد 340 اتاق از نوع استاندارد، 12 اتاق با در رابط، 74 اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری، 8 سوئیت ممتاز، 58 اتاق خانوادگی، 82 اتاق دوبلکس، 10 سوئیت دوبلکس، 2 کینگ سوئیت و 5 اتاق ویژه معلولین می باشد.
همه اتاقهای استاندارد از امکاناتی مانند: بالکن، حمام، دستشویی، سیستم تهویه مطبوع، تلفن مستقیم، تلویزیون و ماهواره، صندوق امانات الکترونیکی، یخچال و سشوار برخوردار می باشند.
از امکانات این هتل می توان به مواردی مانند: 5 رستوران (شامل 1 رستوران اصلی، 5رستوران با غذا های بین المللی، ایتالیایی، غذای دریایی و باربکیو)، 9 بار، 1 استخر روباز، استخر روباز مخصوص کودکان، 1 استخر آرامش، 1 استخر سرپوشیده مخصوص کودکان ، 3 سرسره آبی، حمام ترکی، سونا، سونا، سالن بدنسازی، دیسکو، سینما و اینترنت (رایگان)، اشاره کرد.
در این هتل صبحانه میان وعده، صبح، ناهار، شام، قهوه و چای بعدازظهر، میان وعده نیمه شب، بستنی و دسر، نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی ارائه می شود.
در هتل خاطره انگیزانتدون می توانید شاهد برنامه های سرگرم کننده گروهای هنری، شوهای شبانه، نمایشهای حرفه ای و مسابقات ورزشی باشید.
هم چنین کودکان عزیز می توانند از امکاناتی مانند کلوپ کودک (برای کودکان 4 تا 7 سال و 8 تا 12سال)، پارک آبی، زمین بازی، بوفه و رستوران، کودکان استفاده کنند.
از جمله فعالیت های ورزشی که می توانید در این هتل انجام دهید: ایروبیک، ژیمناستیک، والیبال ساحلی، تنیس، دارت، بیلیارد، مینی فوتبال، قایقرانی و موج سواری می باشد.
خدمات غیر رایگان: دکتر، آرایشگاه، ماساژ بازیهای کامپیوتری، تلفن ونمابر، برخی نوشیدنی های الکلی، بیلیارد، ورزشهای آبی شامل جت اسکی و اسکی روی آب، آموزش غواصی، استفاده از زمین و تجهیزات تنیس می باشد.

فیلتر دسته:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: