کشتی کروز

امکانات تور کشتی کروز

تجربه سفر دریایی با کشتی لوکس و مدرن برای دیدن مقاصد مختلف دنیا بسیار لذت بخش و بیاد ماندنی خواهد بود. نوروز 97، تعطیلاتی متفاوت وفراموش نشدنی را برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.
یکی از مزیت های سفر با کشتی کروز این است که به میزان قابل توجهی در هزینه و وقت صرفه جویی می شود.در این سفر شما میتوانید به راحتی و بدون داشتن ویزا از زیبا ترین جزایر یونان دیدن کنید .هم چنین دیگر نیازی نیست برای لذت از تماشای جزایر مختلف سختی ورود و خروج به هتل را در هر جزیره متحمل شوید.
کشتی های کروز گویی هتلی مدرن و لوکس شناور بر روی آب هستند و به تمامی آنچه شما فکر میکنید برای لذت بردن در یک سفر لازم است مجهز میباشند. مراکز خرید مدرن ، باشگاه بدن سازی ،استخرهای سرپوشیده و رو باز، سونا، جکوزی، پارک آبی، سالن های سینما و تئاتر، شهر بازی کودکان ، رستوران هایی فوق العاده با ارائه سرویس های مجلل و بین المللی بر روی عرشه در فضای باز ورستوران های شیک در سالن با خدمات منحصر به فرد و …. تنها بخشی از امکانات این هتل های بی نظیر میباشد.

. است Celestyal جدیدترین عضو ناوگان شرکت Celestyal Majesty کشتی کروز مجلل و لوکس
کشتی کروز مجستی با 11 طبقه دارای 760 کابین اقامتی و 600 پرسنل است.دو طبقه نخست کشتی مختص اقامت پرسنل میباشد و اقامت مسافرین از طبقه سوم تا نهم میباشد.در دو طبقه انتهایی کشتی امکانات تفریحی بی نظیری واقع شده است . کابین های اقامتی مجستی سه نوع میباشد : کابین های داخلی ، کابین های پنجره دار و سوئیت های بالکن دار. این کشتی لوکس دارای 4 رستوران و 2 کافی شاپ میباشد

جایگاه کابین داخلی از طبقه 3تا طبقات بالاتر می تواند باشد و تا 4 نفر ظرقیت دارد با 2 تخت در پایین تر و 3 و 4 نفر در بالای تخت های پایینی می باشد . حمام با دوش ،تهویه هوا، تلفن، تلویزیون و صندوق امانات دارد کابین های داخلی دارای پنجره نمی باشند و به جای آن با آیینه فضا سازی شده است.
کابین های پنجره دار در طبقات 7 و 8 و9 با ظرفیت 2 نفر وکابین های پنجره دار با متراژ بزرگ واقع در طبقات 6 و 7و 8 و9 است.
سوییت بالکن دار نیز در طبقه 9 کروز و جونیور سوییت بالکن دار در طبقات 8و 9 کروز قرار دارد.

در دو طبقه انتهایی کروز سلستیال مجستی امکانات تفریحی اقامتی هتل واقع شده است . و این لذت استفاده از امکانات را دو صد چندان میکند . هم چنین فضای تفریحی سرپوشیده برای استفاده کودکان در طبقه نهم کروز مجستی واقع شده است.

استخر کروز مجستی در طبقه دهم کشتی و مرکز سونا و ماساژ نیز در طبقه هفتم قرار دارد. کتابخانه کشتی در طبقه پنجم است. فروشگاه نیز در طبقه پنجم قرار دارد. دو جکوزی نیز در دو طرف طبقه دهم قرار دارد. .

این کشتی بی نظیر دارای 4 رستوران و 2 کافی شاپ میباشد.شما میتوانید طعم فوق العاده غذاهای بین المللی را در محیطی مدرن و لوکس تجربه کنید.رستوران اصلی کشتی در فضای باز با دید بی نظیر اقیانوس میباشد

تور کروز نوروز 97 با پرواز به سمت ازمیر در تاریخ 2 فروردین انجام میگیرد که شامل 2 شب اقامت در کوش آداسی و 5 شب اقامت کروز می باشد . درتور کروز نوروز 97 میتوانید بدون داشتن ویزا از بهترین و زیبا ترین جزایر یونان دیدن نمایید .تور کروز از 4 فروردین تا 9 فروردین است . حرکت کروز در روز 4 فروردین ساعت 17 میباشد . در ابتدا جزیره ردوس ، سپس جزیره کرت و بعد از آن جزیره سانتورینی و در آخر جزیره سیروس را بازدید میکنید و در نهایت به تماشای پایتخت یونان ، آتن می پردازید.برای اطلاع از قیمت سفر با تور کشتی کروز با تخفیف ویژه با ما تماس بگیرید.

یونان کشوری تاریخی و زیبا در کنار مدیترانه است . مقصدی بی بدیل برای تجربه سفری فراموش نشدنی . که به معماری منحصر به فرد و تاریخ روم باستان هم چنین جزایری منحصر به فرد با سواحلی زیبا و حیرت انگیز شهرت دارد. جزایر یونان بسیار زیبا و دل انگیز هستند . این جزایر به طور شگفت انگیزی آرامش را در سفرتان به ارمغان می آورند که هیچگاه آن را فراموش نخواهید کرد . برای تجربه سفری رویایی در نوروز 97 با آبی بال همراه شوید .