مراکز خرید صربستان

usce مرکز خرید

با داشتن بیش از 140 فروشگاه ، یک سوپر مارکت بزرگ ، تعدادی رستوران و بار ، فود کورت بزرگ ، سینما ، بولینگ ، کازینو و فضای پارکینگ برای بیش از 1300وسیله نقلیه ، نه تنها بزرگترین مرکز خرید بلگراد بلکه بزرگترین مرکز خرید در منطقه نیز می باشد

ساعت کاری : هر روز 10 صبح تا 10 شب

مرکز خرید دلتا سیتی

با مساحتی بیش از سی هزار متر مربع ، که مخصوص خرید و سرگرمی است ، مرکز خرید دلتا سیتی نیز در بلگراد نو قرار گرفته و دومین مرکز خرید بلگراد محسوب می شود.دلتا سیتی در سال 2009 به عنوان بهترین مرکز خرید شهر انتخاب شده بود. در این مرکز خرید طیف وسیعی از کالاهای مورد نیاز خود از قبیل انواع لباسهای مردانه ، زنانه ، لوازم ورزشی ، وسایل زیبایی ، آرایشی و بهداشتی ، سلامت ، دکوراسیون خانه را پیدا کنید . همین طور در کنار خرید در این مرکز می توانید از رستوران ها و سینمای دلتا سیتی نیز استفاده کنید.

ساعت کاری : هر روز 10 صبح تا 10 شب

 

 

zira مرکز خرید زیرا

مجموعه ای از مرکز خرید ، هتل و مرکز تجاری و تفریحی محسوب شده و سومین بزرگترین مرکز zira با مساحتی بیش از هفت هزار متر مربع ، خرید بلگراد به شمار می رود.این مرکز خرید مجهز به زیرزمینی چهار طبقه به عنوان پارکینگ نیز می باشد که ظرفیت 550 خودرو را دارد. در این ساختمان چند منظوره فضای اداری نیز وجود دارد.

ساعت کاری : دوشنبه تا شنبه ، ساعت 9 صبح تا 9 شب ، یکشنبه ها 9 صبح تا 7 عصر

 

مرکز خرید STADION

مرکز خرید STADION که در منطقه Voždovac واقع شده است، طراحی منحصر به فرد و غیر معمولی داشته و ترکیبی از دو نوع جذابیت فوتبالی و خرید است. به این‌گونه که پشت‌بام این بنا ورزشگاه اختصاصی پنج هزار نفری باشگاه فوتبال Voždovac بوده و قسمت زیرین آن نیز با مساحتی حدود ۲۸ هزار متر مربع، و داشتن تعداد زیادی فروشگاه، تعدادی رستوران، تجهیزات سرگرمی، و پارکینگی با ظرفیت ۸۰۰ خودرو، میزبان افرادی است که قصد خرید در بلگراد را دارند. در کنار این‌ها، از تراس طبقه سوم این ساختمان می‌توانید منظره‌ای پانوراما از شهر بلگراد نیز داشته باشید.

ساعت کاری : هر روز 10 صبح تا 10 شب

فروشگاه بزرگ Mamut

این فروشگاه در شهر بلگراد یکی از بزرگترین فروشگاه‌های چند منظوره در شهر بوده و در صورتی که قصد حرید سوغات صربستان را دارید، می‌توانید به این فروشگاه بروید. چرا که می‌توانید انواع هدایا و سوغات بلگراد را از این فروشگاه پیدا کنید.

 

آشنایی با معروفترین اوت لت های بلگراد

همان طور که می دانید فروشگاهای اوت لت فروشگاهای هستند که در حال حاضر اندکی قدیمی هستند و می توان با قیمت های استثنایی خریداری کرد در هر شهری این نوع فروشگاها مشتریان زیادی دارند

اوت لت BN BOSS

این اوت لت یکی از اوت لت‌های کوچک شهر بلگراد به حساب می‌آید، اما شناخت آن در سفر به این شهر ضروری است؛ مخصوصاً اگر قصد خرید لوازم و لباس‌های ورزشی را داشته باشید. این اوت لت در شهر تاریخی زمون (Zemun) واقع شده است که یکی از جاذبه‌های گردشگری بلگراد نیز محسوب می‌شود و در صورت رفتن به این قسمت از شهر می‌توانید به این اوت لت نیز سری بزنید. همچنین در این منطقه رستوران‌ها و کلوب‌های شناوری وجود دارند که در صورت تمایل برای گذراندن یک شب رمانتیک در رود دانوب، می‌توانید یکی از این رستوران‌های شناور را انتخاب کنید.

ساعت کاری : هر روز 10 صبح تا 10 شب

اوت لت IMMO

اوت لت IMMO اولین اوت لت واقعی شهر بلگراد محسوب می‌شود و دسترسی به آن نیز بسیار آسان است. در این اوت لت می‌توانید انواع وسایل مورد نیاز خود را با تخفیف خریداری کرده و تجربه خریدی ارزان و لذت‌بخش داشته باشید. در این اوت لت شاید فروشگاه‌های متنوعی وجود نداشته باشند، اما تعدادی از مطرح‌ترین برندهای صربستان را می‌توانید در آن پیدا کنید.

ساعات کاری: دوشنبه تا شنبه، ۹ صبح تا ۹:۳۰ شب؛ یکشنبه‌ها، ۱۱ صبح تا ۷ عصر

اوت لت INĐIJA

INĐIJA جدیدترین و بزرگترین اوت لت بلگراد بوده و برای خرید در صربستان بسیار مناسب است. در این اوت لت می‌توانید در بیش از ۶۰ فروشگاه، ۵۰ برند مطرح بین‌المللی را مشاهده کرده و با تخفیف‌های ۳۰ تا ۷۰ درصدی در تمام طول سال، وسایل مورد نظر خود را با قیمتی پایین خریداری کنید. این اوت لت در منطقه Inđija قرار گرفته است و تنها با نیم ساعت رانندگی می‌توان از بلگراد به این اوت لت رسید.

ساعات کاری: همه روزه، ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب