دیدنی های دبی

دیدنی های دبی 

پارک آبی وایلدوادی Wild Wadi Waterpark 

این پارک با مساحتی حدود 5 هکتار ما بین هتل مشهور برج العرب و هتل ساحلی جمیرا قرار دارد.این پارک با بیش از 23 نوع وسیله تفریحی و سرگرمی آبی انفجاری و دو بخش موج سواری در این پارک هیجان فوق العاده ای را برای تمامی سنین به همراه می آورد.

مسجد جمیرا Jumeirah Mosque

مسجد جمیرا از زیباترین و معروف ترین مسجدهای دبی می باشد این مسجد دارای یک گنبد زیبا به ارتفاع 16 متر ودو منار به طور تقریبی 40 متر و یک منبر بسیار زیبا و مجلل دارد. به ویژه در زمان غروب آفتاب و شب به دلیل نور پردازی زیبای آن بسیار دیدنی و جذاب است.

موزه دبی Dubai Museum

موزه دبی یکی دیگر از مکان های دیدنی دبی است در ورودی قلعه یک در بزرگ با میخ های آهنی وجود دارد و دیوارها و برج های جنگ زده آن نشانه ای از گذشته هستند. در این مکان آلات موسیقی و طبل- فلوت چنگ نی انبان که ساخته شده از پوست سبز است و سایر آلات موسیقی محلی در مناسبت های بزمی به کار می رفتند.

برج خلیفه Burj Al Khalifa

این برج با 160 طبقه و ارتفاع 828 متر است این برج در حال حاضر عنوان بلند ترین سازه ساخته شده به دست بشر را به خود اختصاص داده است. این برج در خیابان شیخ زاید در دبی واقع شده و دارای بخش هایی از جمله تفریحی ، مسکونی ، تجاری و اداری میباشد.

پالم جمیرا Jumeirah The Palm

جزایر پالم جزایر مصنوعی در دبی در امارات متحده عربی هستند. این جزایر پالم جمیرا- پالم جبل علی و پالم دیره نام دارند. پالم دیره از تقریبا یک میلیارد متر مکعب تخته سنگ و ماسه تشکیل شده است. پالم جمیرا به شکل یک درخت نخل است که از یک تنه یک تاج با 17 ساقبرگ و یک جزیره هلالی پیرامون آن که به شکل یک موج شکن 11کیلومتری است تشکیل می شود. مساحت کل جزیره بیش تر از 800 زمین فوتبال است.

برج العرب Burj Al Arab

هتل 7 ستاره  لوکس  واقع در ساحل جمیراه با سوئیت های دوبلکس یک خوابه 170 متربه بالا. ارتفاع این هتل 321 متر است. غالباً هتل برج العرب را تنها هتل ۷ ستاره جهان می‌نامند اما همیشه تعداد ستاره‌های آن مورد بحث بوده است. این هتل در دریا به جزیره مصنوعی در فاصله 280متری از خلیج فارس قرار دارد که فقط از طریق راهی منحنی شکل به شهر می رسد. هفت طبقه از این هتل به صورت آکواریوم در زیر دریا وجود دارد.

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل: